Motivační diář A Cup of Style

Minulý týden pokřtily holky z A Cup of Style svůj zbrusu nový motivační diář pro rok 2017. Takže pokud plánovač ještě nemáte, případně pokud Vás už nezaujal diář Dary Rolins, máte před sebou znamenitý kousek. Diář je samozřejmě určen hlavně pro publikum známých blogerek, tedy pro věkovou skupinu 13-25, tudíž jej můžete použít i jako vánoční dárek pro teenagery.

dsc_0186

Lucie s Nicole si ho původně navrhly samy pro sebe, ale pak zjistily, že by to byla škoda. Proto do něj přidaly motivační tipy pro každý měsíc a spolu s nakladatelstvím Slovart jej vydali. O jednoduchou, ale pěknou grafiku se postarala Bára z Atelijeur Půda.

Diář poskytuje hodně prostoru pro poznámky a plánování. Prostě jako stvořený pro všechna děvčata, ale nenechte se mýlit, už ho mají i chlapci.

dsc_0247

Nicméně popravdě, ten diář není zas tak důležitý. Co na autogramiádě bylo nejlepší, to byly holky. Lucie i Nicole jsou pohodové studentky, které si na nic nehrají. Své fanoušky mají rády a váží si jich, takže se ochotně fotily se všemi, kdo jen chtěl a nezapomněly ani pochválit outfity lidem z publika. A Cup of Style se prostě nezapře a to je moc fajn 🙂

dsc_0175

dsc_0180

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *